• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.